Streekplatform Kempen

Antwerpseweg 1
2440 Geel

Telefoon: 014 56 27 61

streekplatformkempen@iok.be

Ons Team

Dominique Van Dijck

Coordinator

T. +32 (0)14 56 27 61
GSM. +32 (0)479 754 372
dominique.vandijck@iok.be

Kim Nevelsteen

Stafmedewerker

T. +32 (0)14 56 27 94
GSM. +32 (0)473 550 027
kim.nevelsteen@iok.be

Severine Appelmans

Verantwoordelijke pijler welzijn en zorg

T. +32 (0)14 56 27 06

severine.appelmans@iok.be

Renilde Craps

Verantwoordelijke pijler ondernemen, innoveren en internationaliseren

T. +32 (0)14 56 30 30

renilde.craps@voka.be

Ellen Leys

Verantwoordelijke pijler groene en duurzame Kempen (energie en klimaat)

T. +32 (0)14 56 45 15

ellen.leys@iok.be

Nancy Peeters

Verantwoordelijke pijler ruimte en mobiliteit

T. +32 (0)14 57 10 36

nancy.peeters@iok.be

Wim Poelmans

Verantwoordelijke pijler groene en duurzame Kempen (open ruimte)

T. +32 (0)14 85 27 07

wim.poelmans@rurant.be